Zpět na přehled

Apartmán 3+kk s přímým výhledem na moře, na pláži, Sveti Vlas

Evidenční číslo: MVFB239
Adresa: Bulgaria, Sveti vlas
Cena: 108 000Euro
Poznámka k ceně: Využijte prodej na splátky
108 000Euro

Popis nemovitosti

Nabízený 3+kk apartmán s přímým výhledem na moře, 93,30m2m, je situován v krásné a klidné lokalitě v soukromém a plně vybaveném rekreačním komplexu, který se nachází přímo na pláži. Kromě jedinečného výhledu na moře, může areál nabídnout také veškeré potřebné vybavení. V areálu, kde se apartmán nachází, tak můžete využívat např. 2 velké bazény vybavené vodními herními prvky a dalšími atrakcemi nejen pro děti, 3 dětská hřiště, 2 restaurace, fitness centrum, saunu, tenisový kurt, fotbalové hřiště a hlídané parkoviště. V jiných částech areálu můžete dále využít další 4 restaurace, noční bary, internetovou kavárnu, 15 rekreačních bazénů pro dospělé, 3 bazény pro děti (včetně služeb plavčíků), minigolf, kulečník, masážní studio, obchody, kosmetický salón, zdravotní centrum, směnárnu. 2 cestovní kanceláře, půjčovnu aut a další služby.
Odpočinout si můžete v přilehlých relaxačních zónách, které nabízí dostatek stínu v parných letních dnech a díky stromům a udržované zeleni také dostatek soukromí. Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí.
Financování: U této nemovitosti jsme schopni zajistit splátkový prodej do osobního vlastnictví a to pomocí rovnoměrných měsíčních plateb po dobu až 7 let. Akontace vlastními prostředky již od 10%. Bezúročné období až 12 měsíců. Dále nebankovní typ financování (bez nutnosti prokazování příjmů), snadný a jednoduchý způsob s maximální dobou výplaty úvěru 7 let. Kupujete přímo od majitele apartmánu, neplatíte tak žádnou provizi RK. Podívejte se i na naše další nabídky apartmánů v tomto komplexu. Prodejem nemovitostí v zahraničí se zabýváme již 17 let. Za dobu našeho působení jsme již prodali stovky apartmánů v zahraničí především v Bulharsku.
Celý prodejní proces jsme schopni dle Vašich potřeb a požadavků zprostředkovat na dálku a to i včetně vyřešení finanční otázky a dalších formálních náležitostí. Svůj vysněný apartmán si tak jednoduše můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova. Apartmán, který jste si vybrali z domova, můžete bez problému na místě vyměnit za jiný. Vyměníme vám jej za jakýkoli jiný apartmán z aktuálně volných v daném komplexu.

Sea view two bedroom apartment in Sveti Vlas

Here we offer several apartments foer sale in private holiday complex. The 2 bedroom sea view apartment 93,30m2 is situated in a beautiful and quiet location in a private and fully equipped holiday complex, located directly on the beach. Resort can offer all the necessary equipment. In the area where the apartment is located, you can use, for example, 2 large swimming pools equipped with water activities and other attractions not only for children, 3 playgrounds, 2 restaurants, fitness center, sauna, tennis court, football field and guarded parking. In other parts of the complex you can also use 4 other restaurants, night bars, internet cafebar, 15 recreational pools for adults, 3 swimming pools for children (including lifeguard services), mini golf, billiards, massage studio, shops, beauty salon, health center, currency exchange. 2 travel agencies, car rental and other services. You can relax in the relaxation zones, which offer plenty of shade on hot summer days and, thanks to the trees and well-kept greenery, plenty of privacy. The property is suitable not only for your own rest and recreation, but also as an investment for rent. It is a unique possibility of summer living in a beautiful and pleasant environment.
Financing: For this property, we are able to provide installment sales to personal ownership through equal monthly payments for up to 7 years. Advance down payment from (own funds) from 10%. Interest-free period of up to 12 months. Furthermore, no-banking type of financing (without the need to prove income), an easy and simple way with a maximum loan payment period of 7 years. The purchase is without commission from the buyer and without risk, directly from the owner of the apartment. Take a look at our other offers.

Základní údaje

Evidenční čísloMVFB239
Typ nemovitostiByty
Upřesnění3+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíOsobní
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostA - mimořádně úsporná

Cena a údaje k ceně

Cena108 000
MěnaEuro
Poznámka k ceněVyužijte prodej na splátky
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaBulgaria, Sveti vlas
AdresaBulgaria, Sveti vlas
GPS latitude42.70279627
GPS longitude27.79246509

Vlastnosti, volby

Konstrukce budovyCihlová
VybaveníBalkon, Výtah, Nezařízeno nábytkem
Dopravní spojeníMHD, Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Možnosti topeníÚstrední elektrické
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Elektro230V

Plochy

Užitná85 m2
Podlahová93 m2
Balkon6 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu2. podlaží
Počet NP7

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Ing. Assen Karailiev